مجموعه فونت ما

سلام به همه آی کیو های عزیز، امروز یه پکیج کامل از فونت های فارسی رو براتون آماده کردیم که دیگه در زمینه فونت با مشکل مواجه نشید. با مجموعه فونت آی کیو کد می تونین خیلی راحت پیش نمایش فونت ها را مشاهده کنید و اگر به نظرتون خوب بود ازش استفاده کنید. از همه بهتر اینکه کاملا رایگانه …

مجموعه فونت آی کیو کد شامل چه فونت هایی است؟

شامل فونت های فارسی است که تماما رایگان ارائه شده اند و برای استفاده در علم طراحی وب سایت مناسب هستند. این فونت ها قبلا در وب سایت های دیگر به صورت پراکنده پخش شده اند و ما آن ها را به صورت یک پکیج در آورده ایم.

نحوه استفاده از مجوعه فونت چگونه است؟

ابتدا از طریق این لینک مجوعه را دانلود کنید. بعد از استخراج ( در صورت نیاز به رمز نام سایت را همراه با www وارد کنید. ) محتویات شامل یک فایل راهنما، یک فایل پیش نمایش و پوشه فونت ها می شود. فرمت مورد نیاز خود را از درون پوشه انتخاب کنید و با دستور css که درون فایل style.css هست، آن را به پروژه خود اضافه کنید.

توضیحات کامل راجب بسته فونت ها

تمام قلم هایی که در پکیج بالا مشاهده می کنید رایگان هستند، استفاده از آن ها در وب سایت های دیگر ایرادی ندارد. اگر تولید کننده قلم احساس می کند که از فونت او سو استفاده شده است کافیست به ما اطلاع دهد تا آن قلم از پکیج بالا حذف شود.

‌  ‌

آپدیت اخیر این مطلب :

سلام خدمت تمامی آی کیو های عزیز، از اینکه رفیق نیمه راه شدم معذرت می خوام یه چند وقتی درگیر کارهای دیگه شدم و سایت یکم عقب موند …

تصویر اصلی این پست آپدیت شد و اینکه الحمدالله فونت های ایرانی و رایگانی پیدا کردم که بزودی در مجموعه قرار خواهند گرفت.

راستی راجب ویرایشگرها چی می دونی ؟؟؟  انتخاب ویرایشگر مناسب

دیدگاهتان را بنویسید